BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Ljuskrona 5886619
nr 588 6619
Ljuskrona
Empire-stil, höjd: 65, Extra prismor finns
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
850 kr
måndag 15 juni 2009
kl 18:17:41
14/6 22:31:08
800 kr
15/6 11:58:36
Karl Johanstil/Empir